Atranka į parodą „Perdirbinys“

posted in: Naujienos | 0

Kviečiame studentus pateikti paraiškas dalyvauti antrinio dizaino parodoje „Perdirbinys“, kurioje eksponuojami įvairūs menininkų darbai (dovanos, baldai, aksesuarai, namų ir biuro interjero akcentai, paveikslai ir kt.), pagaminti iš antrinių, perdirbtų medžiagų.

Parodos tikslas – skatinti visuomenę mažinti vartojimą, raginti lankytojus priimti gamtai draugiškus sprendimus, plėsti kūrybinį akiratį, atrasti naujas formas ir idėjas, taip pat suteikti galimybę įsitikinti, jog darbai iš antrinių žaliavų estetika, funkcionalumu bei originalumu prilygsta ar net, tam tikra prasme, pranoksta kūrinius iš naujų žaliavų.

„Perdirbinys“ startavo 2016 metų rudenį, Energetikos ir technikos muziejuje, Vilniuje ir buvo teigiamai įvertintas lankytojų bei sulaukė šalies žiniasklaidos ir televizijos dėmesio, per dvi parodos savaites ją aplankė virš 5000 lankytojų.

Šiemet norime augti dar labiau ir kviečiame Lietuvos aukštųjų mokyklų studentus prisijungti prie parodos dalyvių, siųsti savo darbų iš antrinių medžiagų nuotraukas su detaliu aprašymu el. paštu info@rvagentura.lt iki šių metų lapkričio 1 dienos bei gauti galimybę eksponuoti savo darbą kartu su lietuvių menininkais.

Parodoje studentų darbams bus skirta 10 vietų, o pats geriausias, komisijos išrinktas, studentų darbas bus apdovanotas specialiu prizu lapkričio 18, parodos atidarymo, dieną. Atidarymo metu planuojamas vienos dienos festivalis, kuriame savo patirtimi dalinsis ekologinio dizaino asociacijos atstovai, menininkai, blogeriai, organizuojamos edukacinės, kūrybinės dirbtuvės, mainų erdvės bei baldų, rūbų atnaujinimo dirbtuvės ir kitos veiklos.

Atrankos sąlygos:

Darbai privalo būti pagaminti iš antrinių žaliavų (buteliai, plastmasė, stiklas, metalas, audiniai, nebetinkami naudoti daiktai arba nebereikalingi prietaisai ir jų dalys bei kiti prieš tai buvę naudojami buityje ir tapę nebereikalingi daiktai).

Gauti darbai bus vertinami pagal šiuos kriterijus:

  • Idėjos originalumas – vertinama darbo idėja, jos išskirtinumas.
  • Inovatyvumas – vertinamas darbo novatoriškumas, jo išskirtinumas analogų tarpe.
  • Darbo išbaigtumas ir estetika – nustatoma, ar darbas išbaigtas, įvertinama atlikimo kokybė ir bendras vaizdas.
  • Praktinis pritaikomumas – įvertinamos darbo rezultatų pritaikymo praktikoje galimybės.
  • Pristatymo kokybė – įvertinamas darbo pateikimas, idėjos atskleidimo išradingumas iki parodos ir parodoje.

Kitos sąlygos:

  • Parodos dalyviai patys pristato savo darbą į parodos vietą savaitę prieš parodos atidarymą organizatorių nurodytais laikais.
  • Parodos dalyviai pasirūpina tinkamu jų darbų eksponavimu.
  • Parodos dalyviai po parodos uždarymo savo darbus galės pasiimti per vieną savaitę organizatorių nurodytu laiku. Neatsiėmus nurodytu laiku, darbai nesaugomi ir už jų sugadinimą ar dingimą parodos organizatoriai neatsako.

Daugiau informacijos apie atranką telefonu +370 633 776 09 arba el. paštu info@rvagentura.lt

Atsisiųsti plakatą  KITA-FORMA-Perdirbinys-2017