zaliasis_taskas_logo_2eilutes

www.zaliasistaskas.lt

2003 metais 34 Lietuvos ir užsienio įmonių iniciatyva buvo įsteigtas Žaliasis taškas, kurio įkūrimo tikslas buvo sukurti bendrą pakuočių atliekų tvarkymo sistemą, efektyvų antrinių žaliavų perdirbimo mechanizmą, maksimaliai mažinant taršą pakuočių atliekomis. Žaliojo taško tikslas – įvykdyti užduotis, kurios kasmet auga ir taip atsiranda pakuočių tvarkymo galimybių deficitas.

 

vmsav

www.vilnius.lt

 

www.am.lt

ETM_logo

 

www.emuziejus.lt

Visiems besidomintiems ar norintiems susipažinti su energetika ir su ja susijusia technika verta apsilankyti Energetikos ir technikos muziejuje, kuris yra įsikūręs pirmos Vilniaus centrinės elektrinės patalpose. Muziejuje autentika derinama su šiuolaikinių mokslo muziejų ekspozicijomis, mokslinėmis atrakcijomis. Šį objektą patogu aplankyti, nes jis įsikūręs sostinės centre, Gedimino pilis ir Katedros aikštė yra čia pat, kitoje Neries pusėje. Čia turiningai praleisti laiką, mėgautis interaktyviomis mokslo bei senovinių automobilių ekspozicijomis gali šeimos, studentai, moksleiviai.

 gvt

 gvt.am.lt

Grunto valymo technologijos yra viešoji įstaiga, įsteigta Aplinkos ministerijos 1997 m. Įstaigos tikslai – tenkinti viešuosius interesus vystant dirvožemio, grunto ir vandens telkinių, užterštų organinės kilmės teršalais tyrimo ir valymo, gamtinių resursų atstatymo darbus, kuriant ir tobulinant aplinkos valymo technologijas ir priemones, skleidžiant ekologines žinias, vykdant ekologinį visuomenės švietimą.