Konkursas „Kita forma mokinys. Eko bendruomenė“ skirtas plačiajai visuomenei. Jame gali dalyvauti įvairaus amžiaus ir išsilavinimo žmonės. Konkurso dalyviai skirstomi į dvi grupes:

– MOKINIŲ (gali dalyvauti ir pavieniai mokiniai, ir mokinių grupės)

– BENDUOMENIŲ (šioje grupėje teikiami darbai ir idėjos, kurios yra sukurtos viešam visuomenės naudojimui. Juos sukurti gali ir pavieniai asmenys ir jų grupės)

Konkurso tema – įvairūs daiktai (dovanos, baldai, aksesuarai (papuošalai, rankinės ir pan.), namų ir biuro interjero akcentai, žaislai, paveikslai ir kita) pagaminti iš nebereikalingų medžiagų (plastmasės, stiklo, metalo, audinių, nebetinkamų naudoti daiktų, įvairių prietaisų ir jų dalių, bei kitų nebereikalingų atliekų).

Konkurso vertinimas – darbai dalyvausiantys parodoje atrenkami komisijos, o nugalėtojai išrenkami parodos metu iš joje dalyvaujančių darbų, atsižvelgiant į kriterijus: idėjos originalumą, inovatyvumą, darbo išbaigtumą, pritaikomumą bei pristatymo kokybę. Mokinių grupėje – trys, o bendruomenių grupėje – viena prizinė vieta.

Konkursas „Kita forma mokinys. Eko bendruomenė“ vyksta ir darbai bei idėjos priimami nuo 2016 m. rugsėjo 1 dienos iki 2016 m. lapkričio 21 dienos. Dalyvio anketą ir nuotraukas siųsti tik elektroniniu paštu info@rvagentura.lt laiško temos (arba “Subject”) skiltyje nurodant dalyvio (dalyvių) vardą (-us), pavardę (-es) ir darbo pavadinimą.

 Nuostatai- kita-forma-mokinys-eko-bendruomene-2016

 Kvietimas-Kita-forma-mokinys-eko-bendruomene-2016