Konkursas “Kita forma studentas” kviečia visus aukštųjų mokyklų mokinius į kūrybą pažvelgti naujoviškai ir joje naudoti įvairias atliekas, tuo prisidedant prie aplinkos švarinimo, gamtos gerovės puoselėjimo ir eko idėjų skleidimo.

Konkurso tema – įvairūs daiktai (dovanos, baldai, aksesuarai (papuošalai, rankinės ir pan.), namų ir biuro interjero akcentai, žaislai, paveikslai ir kita) pagaminti iš nebereikalingų medžiagų (plastmasės, stiklo, metalo, audinių, nebetinkamų naudoti daiktų, įvairių prietaisų ir jų dalių, bei kitų nebereikalingų atliekų).

Konkurso vertinimas – darbai dalyvausiantys parodoje atrenkami komisijos, o nugalėtojai išrenkami parodos metu iš joje dalyvaujančių darbų, atsižvelgiant į kriterijus: idėjos originalumą, inovatyvumą, darbo išbaigtumą, pritaikomumą bei pristatymo kokybę. Mokinių grupėje – trys, o bendruomenių grupėje – viena prizinė vieta.

Konkursas „Kita forma mokinys. Eko bendruomenė“ vyksta ir darbai bei idėjos priimami nuo 2016 m. spalio 3 dienos iki 2016 m. gruodžio 20 dienos. Dalyvio anketą ir nuotraukas siųsti tik elektroniniu paštu info@rvagentura.lt laiško temos (arba “Subject”) skiltyje nurodant dalyvio (dalyvių) vardą (-us), pavardę (-es) ir darbo pavadinimą.

Klausimai ir atsakymai el. paštu – info@rvagentura.lt

 KVIETIMAS_Kita_forma_studentas

 NUOSTATAI_Kita_forma_studentas_2016

 ANKETA_Kita_forma_studentas_2016