Paskaita Kauno technologijos universitete

posted in: Archyvas, Naujienos | 0

Gruodžio 16 dieną projektas “Kita forma Vilniuje” aplankė Kauno technologijos universitetą. Čia vykusiame seminare, skirtame KTU antrinio dizaino konkursui 4RATU, kartu su italų dizaineriu Alessandro Biamonti, kalbėjusiu darnaus dizaino tema, projekto sumanytoja, VšĮ “RV Agentūra direktorė Vaida Griškevičienė gvildeno aplinkosauginius klausimus.

Vaida kalbėjo apie požiūrio į atliekas kaitą, kaip svarbu vartoti sąmoningai, kas yra antrinis panaudojimas, kokia to nauda. Buvo aptarti ir gerieji Lietuvos bei užsienio pavyzdžiai, žiedinės ekonomikos principai, o KTU studentai pakviesti dalyvauti aplinkosauginiame nacionaliniame konkurse “Kita forma studentas”.

Kartu su Vaida diskusijoje dalyvavo dizaineris, kūrėjas Aurimas Zdanavičius, atstovaujantis kūrybines dirbtuves “Padirbtuvės”- bendraminčių erdvę susitikimams, bendravimui, kūrybai ir idėjų dalinimuisi. Ši erdvė vienija apie 70 narių, kurie “Padirbtuvėse” bendrai naudojasi įrankiais, dalijasi dirbtuvių išlaikymu, čia gimsta bendri vieši ir ne vieši projektai.

Taip pat buvo pristatyta Broniaus Švarlio, laisvo menininko, kūrybos ir gamybos linijos “Vamzdec & pipec” įkūrėjo veikla. Bonius iš antrinių žaliavų – medžio, metalo – kuria nuostabius industrinio stiliaus interjero akcentus – lentynas, stalus, šviestuvus ir net paveikslus.

ktu1

ktu2
ktu4ktu7 ktu5ktu3

Žalias lapas: Renginys organizuojamas kartu su Vilniaus miesto savivaldybe