„Kita forma“ – tai kūrybinės eko dirbtuvės, kuriose atliekos panaudojamos antrą kartą ir žaismingu, įdomiu keliu prisidedama prie gamtos išsaugojimo.

Dirbtuvėse siūlome pasigaminti įvairius praktiškus ir žaismingus daiktus iš to, ko turite sukaupę: popieriaus, tekstilės, plastiko ar bet kokių kitų atliekų. Tik užsiminkit ko turite per daug – viską panaudosime kūryboje!

„Kita forma“ dirbtuvėse:

  • Gaminame praktiškus daiktus, kuriuos galėsite panaudoti savo buityje, interjere ar padovanoti draugams bei artimiesiems.
  • Šių daiktų gamybai naudojame įvairias popieriaus, tekstilės, plastiko atliekas. Jei neturite nieko sukaupę – pasirūpinsime patys. Mes atsivešime ir visas darbui reikalingas priemones: žirkles, ylas, adatas, siūlus, klijus, sagas ir t.t.
  • Užsiėmimo trukmė apie  2–3 valandas, priklauso nuo to, kokį daiktą norėsite pasigaminti. Tai kelios puikios valandos, nuostabaus, naudingai ir kūrybingai praleisto laiko draugiškoje aplinkoje.
  • Užsiėmimo kaina ir vieta derinama susisiekus su organizatoriais el. paštu info@rvagentura.lt ar telefonu +370 633 77609.