Startuoja konkursas „Kita forma“ 2017!

posted in: Naujienos | 0

Sveiki, draugai,

Skubame pranešti, jog startavo konkursas  „Kita forma“! Ar pamenate, kaip jį pradėjome 2013 metais? Atrodo tai vyko vakar, bet prabėgo jau penki metai… Kiekvieną kartą konkursas kažkuo pasikeičia, bet tai tik įrodo, kad jis gyvas. Šį kartą konkurse, kurio ambasadorius jaunimo tarpe plačiai žinomas legendinis riedlentininkas, gerasis ciklinės gamybos Lietuvoje pavyzdys, kuriantis stilingus aksesuarus iš naudojimui nebetinkamų riedlenčių Simas Sonkinas, dalyvauti kviečiame mokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikus, o norėdami visus sąžiningai įvertinti, konkursą suskirstėme į keturias amžiaus kategorijas:

  1. Ikimokyklinio amžiaus vaikai,
  2. 1 – 4 klasės,
  3. 5 – 8 klasės,
  4. 9 – 12 klasės.

Daugiau konkurse niekas nesikeičia, mes vis dar kviečiame jus į atliekas pažvelgti kaip į žaliavas ir iš jų sukurti daiktus, kuriuos naudoti norėtum pats ir tavo draugai, tad laisvė kūrybai nei kiek neapribota!

Anketą, iki lapkričio 10 dienos pildykite čia: https://goo.gl/forms/g3z1wSAotN74kEPC3

Nepavykus užpildyti šios aktyvioje nuorodoje esančios anketos, galite pildyti kitą dalyvio anketos formą, kurią rasite ČIA.

Daugiau informacijos apie konkursą rasite paspaudę šią nuorodą: http://rvagentura.lt/kita-forma-2017/

SKLEISKITE ŽINIĄ APIE KONKURSĄ, gal būt visai šalia jūsų slepiasi  neatrasti talentai, o konkursas „Kita forma“ yra puiki proga jiems sužibėti bei tapti ateities kūrėjais ir žymiais verslininkais.